Raad van bestuur CC Sint-Niklaas (vzw ACCSI)

Voorzitter vzw ACCSI: Filip Baeyens
Ondervoorzitter: Luk Huys
Secretaris: Annelies De Graeve
Penningmeester: Lien Smet
Notulist: Marianne Heirbaut


Stemgerechtigde afgevaardigden van de gemeenteraad:
voor N-VA: Filip Baeyens, Luk Huys, Lutgarde Verstraete, Rita Waterschoot, Harry Deswarte
voor Sp.a: Ilse Bats, Maarten Kras
voor Groen: Bart Willems, Jonas De Cauwer
voor CD&V: Sara Weemaes, Tom Piessens
voor Vlaams Belang: Kristien Bogemans, Armand De Block
voor Open Vld:  Klaus De Pillecyn
voor PVDA (zonder stemrecht): Raoul Flies

Stemgerechtigde afgevaardigden van de cultuurraad:
Cris Bruelemans, Dirk Vergult, Erik De Lathouwer, Jack Van Peer, Jo De Cuyper, Johan De Vos, Karin Tavernier, Kris Boel, Luareline Soubry, Marcella Piessens

Stemgerechtigde deskundigen:
Leo Trienpont, Bart Colman, Pieter Smet

Dagelijks bestuur CC Sint-Niklaas (vzw ACCSI)

Voorzitter: Filip Baeyens
Ondervoorzitter: Luk Huys
Secretaris: Annelies De Graeve
Penningmeester: Lien Smet

Gemeenteraad: Filip Baeyens, Luk Huys, Bart Willems, Klaus De Pillecyn
Cultuurraad: Jo De Cuyper, Karin Tavernier
Deskundigen: Leo Trienpont

Staf:
Annelies De Graeve: directeur cultuurcentrum - programmator muziek/humor
Ann Goossenaerts: programmator jeugd & circus
Oona Goyvaerts: programmator theater/dans & educatie/publiekswerking
Annelies Van Wetteren: programmator tentoonstellingen
Narcisse Merlier: algemene communicatie
Marianne Heirbaut: administratief medewerker

Algemene Vergadering

De stad vertegenwoordigd door de schepen van cultuur:
Schepen Filip Baeyens - plaatsvervanger: Maxime Callaert

Leden namens de gemeenteraadsfracties:
voor N-VA: Luk Huys (ondervoorzitter)
voor sp.a: Ilse Bats
voor Groen: Jonas De Cauwer
voor CD&V: Johan Uytdenhouwen
voor Vlaams Belang: Hugo Pieters
voor Open VLD:  Klaus De Pillecyn
voor PVDA (zonder stemrecht): Raoul Flies

Leden namens de cultuurraad:
Chris De Beer, Cris Bruelemans, Dirk Vergult, Dirk Verlaeckt, Erik De Lathouwer, Jack Van Peer, Jo De Cuyper, Johan De Vos, Jos Daems, Karin Tavernier, Kris Boel, Laureline Soubry, Maartje De Wilde, Marcella Piessens, Vinciane Meert (zonder stemrecht)

Deskundigen:
Leo Trienpont, Bart Colman, Koen Huygebaert, Marie Claire De Coster, Caroline Massy, Roel Thierens, Jeffrey De Block, Pieter Smet

share on